Електропоштаcontact
для зареєстрованих

Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки

полковник Меленчук Віктор Миколайович.Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної технікиТимчасово виконуючий обов’язки начальника кафедри, полковник Меленчук Віктор Миколайович.

Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії створена 11 листопада 2016 року.

1. Кафедра здійснює підготовку магістрів, які навчаються за спеціальністю 8.07010601 “Автомобілі та автомобільне господарство”, спеціалізацією “Автомобільна техніка військ”.

На високому методичному рівні науково-педагогічні працівники кафедри проводять заняття з дисципліни «Автомобільна техніка, в тому числі автомобільна підготовка» з метою вивчення будови автомобільної техніки та отримання посвідчення водія категорії «С» для курсантів інших спеціальностей академії:

- Управління діями підрозділів високомобільних десантних військ;
- Управління діями підрозділів військової розвідки;
- Управління діями підрозділів спеціального призначення;
Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної технікиКафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки- Управління діями підрозділів морської піхоти;
- Продовольче забезпечення підрозділів (частин);
- Речове забезпечення підрозділів (частин);
- Забезпечення підрозділів (частин) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами;
- Експлуатація і ремонт артилерійського озброєння;
- Експлуатація та ремонт ракетного озброєння;
- Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні засоби;
- Фізична підготовка у військах (силах);

Для забезпечення організації навчального процесу кафедри до її структури входить навчально-тренувальний комплекс, автомобільний тренажерний комплекс та майданчик для початкового навчання водінню транспортними засобами.

Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної технікиКафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки2. Чисельність науково-педагогічних працівників складає 7 осіб. Науково-педагогічні працівники кафедри приймають активну участь у науково-дослідних роботах, науково-військових конкурсах, які сприяють розвитку військової освіти і науки, видають статті, посібники, збірники.

3. Навчально-матеріальна база кафедри забезпечує проведення усіх видів занять, передбачених навчальними планами і програмами.Заняття на кафедрі проводяться з використанням сучасних мультимедійних засобів навчання. Це дозволяє суттєво покращити не лише рівень викладання, але й забезпечити високу наочність матеріалу, ефективність його сприйняття. Курсанти використовують сучасні автомобільні бокси та спеціалізовані класи. А також для найбільш кращого засвоєння практичних навичок використовуються спеціальні тренажери.


............................................................
Відповідальність