Електропоштаcontact
для зареєстрованих

Кафедра вогневої підготовки

Кафедра вогневої підготовкиКафедра вогневої підготовкиВ військовій академії вогнева підготовка викладалась на базі кафедри бойового застосування озброєння та технічних засобів факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ з червня 2012 року.

Рішенням командування військової академії кафедра БЗО ТЗ була розділена на дві окремі кафедри у листопаді 2016 року, кафедру бронетанкогового озброєння та кафедру вогневої підготовки. Кафедра вогневої підготовки факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ продовжує славетні традиції кафедри колишнього Одеського ордена Леніна інституту Сухопутних військ – кафедри озброєння бойових машин та вогневої підготовки. Збереження, дбайливе ставлення до матеріальної бази та удосконалення, стало запорукою успішного розгортання нової кафедри. До складу кафедри війшли військовослужбовці які проходили службу в зоні проведення АТО, мають практичний досвід застосування військ та індивідуальної підготовки військовослужбовців.

За короткий термін робочою групою було розгорнуто всю необхідну навчально-матеріальну базу кафедри для продовження підготовки військових фахівців, розроблено робочі програми навчальних дисциплін кафедри та навчально-методичну документацію.

Кафедра вогневої підготовкиКафедра вогневої підготовкиДисципліни які вивчають на кафедрі

На сьогодні кафедра входить до складу факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ і проводить підготовку за наступними дисциплінами:

- стрілецька зброя та вогнева підготовка;
- вогнева підготовка;
- озброєння бойових машин та вогнева підготовка.
Крім того, на кафедрі проводяться заняття зі слухачами курсів підвищення кваліфікації за різними напрямками.

Головні завдання кафедри:

- підготовка офіцера військового управління тактичного рівня, який знає як готувати озброєння бойових машин, стрілецьку зброю та гранатомети до бойового застосування, вміло та ефективно використовує їх в бою, грамотно керує вогнем підрозділів в мирний та воєнний час; має навички в проведенні занять з вогневої підготовки з підлеглим особовим складом.

Кафедра вогневої підготовкиРобота кафедри:Кафедра вогневої підготовки

- методична робота по впровадженню бойової армійської системи в практичні заняття з вогневої підготовки;
- новітні способи та обладнання при приведенні зброї до нормального бою.
- застосування спеціальних комплектів до 12,7мм кулемету ДШКМ;
- участь курсантів факульетів ПС ВДВ та ПС ВР та СпП в змаганнях з практичної стрільби та впровадження елементів практичної стрільби в навчальний процес;
- практична стрільба з новітніх зразків озброєння, таких як штурмова гвинтівка Форт-221, Форт-224, та пістолета Форт -14ТП.
 

 


............................................................
Зобов'язані