Електропоштаcontact
для зареєстрованих

Кафедра управління діями підрозділів високомобільних десантних військ

полковник Клименко Вадим МиколайовичНачальник кафедри кандидат військових наук, доцент полковник Клименко Вадим Миколайович.

Кафедра створена 12 листопада 2014 року.

Кафедра здійснює підготовку курсантів, які навчаються за спеціальністю Управління діями підрозділів Сухопутних військ, спеціалізації: Кафедра УДПУправління діями підрозділів високомобільних десантних військ та Управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення.

Головні завдання кафедри:

- навчання курсантів теорії і практиці застосування підрозділів високомобільних десантних військ та розвідки у сучасному загальновійськовому бою;
- формування у курсантів високих організаторських здібностей, тактичного мислення, методичних навичок, розвиток здібності до творчого застосовування основних положень бойових статутів при організації і веденні бою;
- вивчення та впровадження у навчальний процес досвіду антитерористичної операції на сході країни, збройних конфліктів сучасності, стандартів підготовки військ та передового педагогічного досвіду;
- виховання майбутніх офіцерів з твердою командирською волею, ініціативою та самостійністю.

На кафедрі викладається дисципліна Управління діями та тактика підрозділів високомобільних десантних військ.

Структура кафедри:

Кафедра УДПНа 5 посадах науково-педагогічних працівників працюють 3 військовослужбовці та 2 працівника Збройних Сил України, з них:

- 2 кандидата військових наук, 2 доценти;
- три мають вищу військову освіту;
- два викладача є здобувачами наукового ступеню кандидата наук.

Кафедра УДПДля забезпечення навчального процесу у складі кафедри є навчально-тренувальний комплекс (моделювання бойових дій) у складі 5 осіб.

Класи кафедри обладнані необхідними технічними засобами навчання. Навчально-матеріальна база включає 6 навчальних класів, з них: 4 загального призначення, 2 спеціалізованих: клас управління підрозділами в бою, клас засобів діагностики навчання.

Кафедра приймає активну участь у винахідницькій та раціоналізаторській роботі, за результатом якої науково-педагогічні працівники у складі колективу авторів Військової академії у 2014 році стали переможцями конкурсу Винахід року у номінації "Кращій винахід року у галузі сучасних промислових технологій та нової техніки".


............................................................

students

Відповідальність