Електропоштаcontact
для зареєстрованих

Останні новини
20
квіт.

В Одесі науково-педагогічні працівники підвищили свою кваліфікацію

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

В Одесі науково-педагогічні працівники підвищили свою кваліфікацію 19 квітня у Військовій академії відбувся випуск двох місячних курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України.

Переглядів: 28 Читати повністю →
Рейтинг
2 голосів
20
квіт.

001У загальноосвітній школі № 56 м. Одеса за участю офіцерів – викладачів та курсантів Військової академії (м. Одеса) учнів та педагогів пройшли практичні заняття знадання невідкладної первинної медичної допомоги.

Теги: заняття
Переглядів: 266 Читати повністю →
Рейтинг
0 голос
19
квіт.

Концерт – реквієм з нагоди 4-ої річниці початку АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Концерт – реквієм з нагоди 4-ої річниці початку АТО 14 квітня 2018 року у Військовій академії було проведено Реквієм-пам’яті початку антитерористичної операції на Сході країни. З промовою до учасників АТО звернувся Настоятель Храму УПЦ КП – учасник АТО отець Василь. Була віддана шана загиблим воїнам, які захищали Незалежність нашої держави.

Теги: Без тегів
Переглядів: 37 Читати повністю →
Рейтинг
0 голос
19
квіт.

В Одесі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед майбутніх офіцерів Збройних Сил України«Біг - це життя та джерело здоров’я» - cаме під таким девізом в Одесі, у парку Перемоги, за участю курсантів Військової академії (м. Одеса) відбулися спортивні змагання з бігу на дистанцію 3000м. Представники різних факультетів відстоювали честь своїх колективів в особистій та командній першості.

Переглядів: 45 Читати повністю →
Рейтинг
2 голосів
17
квіт.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшла науково-методична конференція присвячена вдосконаленню системи військової освітиВ Одесі, у Військовій академії за участю професорсько-викладацького складу військового вишу та представників канадської місії «UNIFIER» відбулася міжнародна науково-методичної конференція на тему: «Наукові основи функціонування системи методичної роботи у військовому виші та шляхи підвищення її ефективності».

Переглядів: 87 Читати повністю →
Рейтинг
3 голосів
11
квіт.

001Ознайомлення з новими зразками військової форми одягу та амуніції розроблених українськими дизайнерами і українськими виробниками, а також зі змінами речового забезпечення військовослужбовців стало головною темою методичного заняття, яке провели для курсантів факультету матеріально-технічного забезпечення викладачі Військової академії (м. Одеса).

Теги: курсанти
Переглядів: 108 Читати повністю →
Рейтинг
1 голос
10
квіт.

001Делегація Військової академії Збройних сил Республіки Молдова з офіційним візитом відвідала Військову академію (м.Одеса).

Теги: гості
Переглядів: 96 Читати повністю →
Рейтинг
2 голосів
10
квіт.

МЛПК за європейськими стандартами в дії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

002В Одесі, на базі Військової академії за участю курсантів-випускних курсів факультету матеріально-технічного забезпечення відбулися практичні заняття присвячені ознайомленню з роботою нового мобільного лазнево-прального комплексу, який пройшов дослідну експлуатацію у військових частинах, був задіяний у зоні проведення АТО та прийнятий на озброєння у військах.

Теги: курсанти
Переглядів: 95 Читати повністю →
Рейтинг
1 голос
05
квіт.

Офіцери-десантиики пройшли перепідготовку

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001У Військовій академії (м. Одеса) складанням випускного екзамену завершились курси підвищення кваліфікації з питань організації повітрянодесантної підготовки Десантно-штурмових військ. Навчання на курсах проходили офіцери, яких зараховано до резерву кандидатів для просування по службі на посади офіцерів повітрянодесантної служби у частинах Десантно-штурмових військах Збройних Сил України.

Теги: курси
Переглядів: 115 Читати повністю →
Рейтинг
1 голос
03
квіт.

Посилена навчальна підготовка

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Посилена навчальна підготовкаУ період з 5 по 31 березня курсанти 5 курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м. Одеса) проходили посилену навчальну підготовку у 10 ремонтному арсеналі, який базується у місті Вознесенськ, Миколаївської області. Головними завданнями під час їхнього навчання, було практично та теоретично підготуватись до подальшого проходження служби на офіцерських посадах у військах. Заняття проводилися як теоретично так і практично. В основному теорія була спрямована на порядок прийому посади та техніки, ремонту та зберігання озброєння. Практична складова весь час проводилась по обслуговуванню та ремонту несправної або пошкодженої техніки, яка в подальшому відправлялись у бойові частини.

Теги: курсанти
Переглядів: 116 Читати повністю →
Рейтинг
0 голос